Kasárne – srdce Brezna

Nová mestská štvrť v areáli bývalých kasární v Brezne ponúkne svojim budúcim obyvateľom moderné a funkčné bývanie s výbornou občianskou vybavenosťou v obklopení zelene. Po rokovaniach so zástupcami mesta, architektmi a špecialistami na plánovanie miest sme vypracovali urbanistickú štúdiu s optimálnym riešením na naplnenie silného dopytu súčasných aj nových obyvateľov mesta po novom kvalitnom bývaní a chýbajúcich služieb v danom území.

V súčasnosti predávame pozemky pod polyfunkciu a pozemky pod rodinné domy. Zároveň pripravujeme projekt na rekonštrukciu bývalej budovy mužstva.

Mesto v meste

Areál Kasární je situovaný v severozápadnej časti mesta Brezno na slnečných svahoch, s výbornou pešou dostupnosťou bez nutnosti používať automobily, so všadeprítomnou zeleňou a citlivým zakomponovaním do okolia. Všetky dôležité inštitúcie vrátane úradov a bánk sú situované v centre, teda len na skok od Kasární. Veľkou výhodou tejto lokality je, že v blízkosti sa nachádza nemocnica s poliklinikou. V meste funguje niekoľko materských, základných a stredných škôl, najbližšie sú vzdialené len pár minút chôdze. Budúci obyvatelia budú mať teda všetko potrebné na dosah – v susedstve pôsobí aj niekoľko silných potravinových reťazcov.


Nemocnica
Brezno
10 minút

Základná
škola
7 minút

Materská
škola
7 minút

Autom
do centra
5 minút

Autobusová
zástavka
3 minútyAktuálne


Prebieha výstavba inžinierských sietí

V súčasnosti na území Kasární prebieha výstavba inžinierskych sietí a komunikácií. Zároveň sme zahájili aj predaj pozemkov pod prvých 23 rodinných domov. Noví majitelia pozemkov budú môcť začať výstavbu rodinných domov v priebehu budúceho roka. V Brezne dlhodobo chýbal premyslený priestor pre modernú obytnú štvrť. Kasárne poskytnú zázemie pre moderné a funkčné bývanie s výbornou občianskou vybavenosťou v obklopení zelene. Na predaj sú pozemky pod rodinné domy a obchodné prevádzky, plánuje sa aj výstavba potrebných obchodných prevádzok a služieb. Mesto v meste Areál Kasární je situovaný v severozápadnej časti mesta Brezno na slnečných svahoch, s výbornou pešou dostupnosťou bez nutnosti ...
Čítajte viacMENU