Predaj bytov Brezno

Revitalizáciu územia plánujeme rozdeliť do niekoľkých etáp. V prvej etape plánujeme dokončiť dopravnú a technickú infraštruktúru k pozemkom na rodinné domy (začiatkom roka 2019). V ďalšej etape budú zrekonštruované dva vojenské objekty, ktoré sme sa pre ich výborný technický stav rozhodli zachovať. V menšom objekte vznikne polyfunkčná budova, väčšia budova bude zrekonštruovaná na 53 bytov (jednoizbové, dvojizbové, trojizbové, štvorizbové). Predpokladáme, že rekonštrukciu dokončíme v druhej polovici roku 2019.

Plánujeme aj výstavbu 10 nových bytových domov.  V prvej etape, so začiatkom výstavby na jar 2019, vybudujeme dva bytové domy. V druhej etape postavíme ďalšie dva.  Každý byt bude mať svoj vlastný balkón. Na najvyšších poschodiach plánujeme nadštandardné veľkometrážne byty s terasami a krásnym  výhľadom na okolie. Pre zaujímavosť, inšpiráciou pre atypický tvar striech bytových domov bola panoráma Nízkych Tatier, ktoré obkolesujú Brezno. V ďalších etapách vybudujeme zvyšných šesť domov.

 

V súčasnosti už zostavujeme poradovník záujemcov o kúpu bytov. Zaregistrujte sa prostredníctvom nášho online formulára a dozviete sa viac!


/ * povinné polia